Naturalyapı Yeni Dijital Yüzüyle Sizlerle
Naturalyapi.com müşteri beklentilerine göre 2017 yılında tasarımdan yazılıma kadar yenilendi. Yeni site mobil cihazlardan görüntülenme kolaylığınada (responsive tasarım) sahip.
31 October 2017, Tuesday 12:55
Cephe Kaplama - Dış Cephe Kaplama Sistemleri
Cephe kaplama sistemleri yeni yapıların birçoğunda, eski yapıların da genelinde çok farklı şekillerde kullanılan kaplama sistemlerinden bir tanesi ve en önemlisidir. Binalara estetik bir görünüm, modern bir mimari sağlamasının yanı sıra, ekonomik olarak da tasarruf yapılması için büyük öneme sahiptir.
23 August 2017, Wednesday 07:40
Alüminyum Kompozit Giydirme Cephe
Alüminyum kompozit kaplama sistemi de dış cephe kaplama modelleri arasında çok şekilde tercih edilen ve vazgeçilmeyen sistemlerin başında gelmektedir. Son derece dayanıklı olması, dış etkenlere karşı çok büyük oranda kendini koruması, hafif ve uygulanmasının kolay olması sebebiyle birçok binanın dış cephesini kaplayan alüminyum kompozit sayesinde binalara mükemmel bir dış görünüm verilmektedir. Bu görünüm tamamen modern mimariye uygun, göze hoş gelen ve prestijli bir yapı ile karşılaşmanızı sağladığı gibi, binanın ömrünü de arttırmaktadır.
01 March 2017, Wednesday 07:35