Hizmet Açıklaması

Alüminyum küpeşte, balkonlara, merdivenlere ya da teraslara ve yapıların büyük bir bölümüne uygulanan emniyet sağlamakla birlikte hoş görünüm kazandırmak için üretilen alüminyum borudan dekorasyona verilen isimdir. Özellikle merdivenlerde, balkonlarda ve teraslarda güvenlik açısından artı sağlamaktadır.

Alüminyum küpeşte merdivenlerin kenarlarında sıklıkla tercih edilmektedir. Aynı şekilde balkonlarda da sık tercih edilmektedir. Bunun sebebi ise hem ekonomik olması hem de sağlam olmasıdır. Estetik görüntü sağlamasının yanı sıra oldukça dayanıklı olan alüminyum küpeşteleri temizlemek ve bakımını yapmak da çok kolaydır. Ayrıca alüminyum küpeştelerde herhangi bir aşınma ya da paslanma sorunu olmaz. Alüminyum küpeşte yaptırırken malzemenin kalitesine ve uygulayacak ustanın iş bilgisine dikkat edilmelidir.

Günümüzde yeni yapıların birçoğunda karşımıza çıkan ve estetik bir görüntü sağlaması nedeniyle çok şekilde tercih edilen alüminyum küpeşte uzun ömürlü olması, paslanmaması ve yapıların değerini arttırması nedeniyle oldukça popülerdir. Balkonlarda, havuz kenarlarında, merdivenlerin kenarında kullanılan ve alüminyum korkuluk olarak da adlandırılan alüminyum küpeşte emniyet noktasında da çok önemli etkiler göstermektedir. Özellikle çocuklu ailelerin tercih etmesi gereken ve çocuklarının emniyetini ön planda tutan ailelerin çokça tercih ettiği yapıların başında gelen bu sistem sayesinde eviniz estetik bir görünüm elde edecek ve modern bir çizgiye kavuşacaktır. Modern çizgiye kavuşturmasının yanı sırada çocuklarınızın güvenliği için oldukça önemli noktada karşımıza çıkmaktadır.

Dediğimiz gibi bu yapılar sadece alüminyum olmak durumunda değildir. Ahşap, plastik ve metal küpeşteler de yapılmaktadır. Evinizde estetik bir görünüm, modern çizgiler yakalamak istiyorsanız ve emniyeti ön plana çıkarıyorsanız doğa dostu ve çıkarılabilir sistemde olan alüminyum küpeşte sisteminin evinize yaptırmanız sizin için en doğru seçim olacaktır. Alüminyum küpeşte seçim sonrasında pişman olma şansınız bulunmamaktadır. Özellikle temizlik noktasında da alüminyum küpeşteler çok rahat biçimde temizlenmektedir. Paslanma oluşturmadığı için de ne sizin sağlığınıza, ne de çocuğunuzun sağlığına hiçbir risk oluşturmaz.